top of page
студент (21)_edited_edited_edited.png

Мрієш навчитися грати але ні як не можеш наважитися ?  Може, ти хочеш зробити подарунок близьким і здивувати новим навичкою? Або ж на носі у тебе іспит, а ти ще не підготувався до нього ?
Якщо ти відповів хоча б один раз ТАК, то тобі точно до нас! 

Уроки гри на гітарі 

 

Навчання грі на гітарі в музичній студії MiAvi – це можливість навчитися з нуля, прокачати свій рівень перед іспитами, шанс здійснити мрію та стати справжнім рок-гітаристом, але, можливо, й зовсім інша, ваша мета. 

Школа гри на гітарі MiAvi 

Наші викладачі – професіонали у своїй справі, які самі виступають із концертами та можуть показати низку корисних «фішок» для ваших виступів. Курси гри на гітарі у нашій студії проводяться виключно індивідуально, тому ми готові дати швидкий результат та гарантувати досягнення поставлених вами цілей.

Під час пробного заняття та знайомства з викладачем ви обговорюєте свої побажання, стилі виконання, навички або музичний загальний рівень підготовки. Залежно від цього викладач вибудовує відповідну вам програму навчання грі на гітарі. Відвідування уроків гри на гітарі можливе як для дітей віком 8 років, так і для дорослих. Окрім основних напрямків у нашій студії також можуть запропонувати уроки гри на укулелі   – це вид гавайської гітари, який стрімко набирає популярності. В Україні школа гри на гітарі MiAvi працює у двох філіях, а також ми навчаємо онлайн.

В НАС ТИ:

01.

 Зможеш вчитися як на акустичній так та на електрогітарі!  Чи хочеш навчитися грати одночасно на обох?  

04.

Навчимо новим прийомам та фішкам, яких ти не знайдеш на YouTube! 

02.

Дізнаєшся, як влаштована нотна система на грифі будь-якої гітари.

05.

Будеш грати музику різних стилів. Від попси до джазу, металу та року. Опануєш основи імпровізації, роботи над звуком.

03.

По бажанню навчимо музичної теорії складнішого рівня. 

06.

Зможеш грати найпопулярніші техніки ігор на електро та акустичній гітарі .

студент (40)_edited_edited_edited_edited.jpg

ВЧИТЕЛІ

У приватній музичній студії MiAvi за класом гітари існує два основних напрямки:

Незважаючи на те, що два різновиди цих інструментів відносяться до класу гітари, навчання на них є принципово різним. Постановка рук, сила звуку, «фішки» при грі на інструменті та завдання, які ставить перед нами учень – все відрізняється. Тому під час приватних уроків гітари в Харкові від музичної студії MiAvi ми намагаємося точніше розібратися з вашими цілями навчання та максимально допомогти у досягненні результату.

З чого складаються курси гітари музичної студії MiAvi

Навчання за класом гри на гітарі будуватиметься таким чином, щоб у наших учнів була можливість не лише відвідувати уроки у студії, онлайн, а й виступати під час концертів різного рівня. Участь у концерно-фестивальній діяльності є одним із етапів навчання на гітарі. Підготовка до концертів, виступ і після цього розбір сильних та слабких сторін із викладачем дає змогу ефективніше рухатися вперед. Обговорюючи певну мету навчання з викладачем на самому старті занять, також ви будете бачити свої проміжні результати, обговорювати їх з викладачем та рухатись уперед. Саме завдяки індивідуальному підходу досягнення результатів для кожного студента – одне з основних завдань навчання у нашій студії.

Давайте порівняємо акустику та електрогітару

Почнемо з того, що електрогітара та акустична – це абсолютно різні гітари. Електрогітара - це гіперчутливий інструмент, який вимагатиме від тебе постійного контролю. Ти можеш точно потрапляти медіатром по струнах, але якщо ти не контролюватимеш і глушитиме сусідні струни - у тебе з комбіка виходитиме брудний звук. На акустичній гітарі ти, звичайно ж, теж зіткнешся з такою проблемою, але це буде менш чутно. Для того, щоб почути - потрібен певний досвід, якого новачок зазвичай ще не має. Отже, напрошується висновок - що при грі на електрогітарі та акустичній гітарі положення рук буде зовсім інше. 

  • Ціна дешевша 

  • Не потрібні додаткові інструменти для отримання звуку 

  • Мобільність у транспортуванні

  • Легка

студент (48)_edited.png
  • Коштує дорожче 

  • Можна грати лише за наявності комбіка

  • Гнучкість в керуванні звуком

  • Можна грати різні стилі

  • Важить більше акустичної гітари

Дизайн без названия.png

На чому ти гратимеш – цей вибір завжди за тобою! Можливо, ти хочеш навчитися акомпанувати собі вечорами в компанії біля вогнища, а можливо ти майбутня рок-зірка та електрогітара буде твоїм вірним супутником! З нашого боку ми гарантуємо, що докладемо максимум зусиль, щоб ти досяг результату в найкоротші терміни!

КОНЦЕРТНА ДІЯЛЬНІСТЬ СТУДІЇ MIAVI

Заняття у нашій студії - це не лише уроки в кабінеті, а й виступи, відточування своєї майстерності на практиці перед глядачами на фестивалях та концертах. Наші учні займають призові місця на фестивалях та конкурсах. Навчаються у спеціалізованих та вищих музичних закладах. 

Запрошуємо відправитися у дивовижний світ музики на музичні заняття в Music Studio MiAvi за напрямками: вокал, гітара, фортепіано та укулеле. Музичні заняття у нас – це завжди радість та гідний результат. Приходьте та почніть свою подорож у світ музики!

bottom of page