Електрогітара

Мрієш навчитися грати але ні як не можеш наважитися ?  Може, ти хочеш зробити подарунок близьким і здивувати новим навичкою? Або ж на носі у тебе іспит, а ти ще не підготувався до нього ?
Якщо ти відповів хоча б один раз ТАК, то тобі точно до нас! 

Дизайн без названия.png

Уроки гри на електрогітарі  – музична студія MiAvi

Як правило, навчання грі на електрогітарі підходить для музикантів, які вже знайомі хоча б із основами гри на акустиці. Електрогітара – один із наймолодших музичних інструментів, зовні гітара схожа з акустичною, але має більш складну конструкцію та гіперчутливість до різного типу коливань. Цей інструмент широко поширений серед професійних виконавців року всіх напрямків, а також серед джазових та блюзових музикантів, рідше серед поп- та диско-бендів.

В НАС ТИ:

01.

  Зможеш вчитися як на акустичній так та на електрогітарі!  Чи хочеш навчитися грати одночасно на обох?    

04.

Навчимо новим прийомам та фішкам, яких ти не знайдеш на YouTube! 

02.

Дізнаєшся, як влаштована нотна система на грифі будь-якої гітари.

05.

Будеш грати музику різних стилів. Від попси до джазу, металу та року. Опануєш основи імпровізації, роботи над звуком.

03.

По бажанню навчимо музичної теорії складнішого рівня. 

06.

Зможеш грати найпопулярніші техніки ігор на електро та акустичній гітарі .

студент (40)_edited_edited_edited_edited.jpg

ВЧИТЕЛІ

Як проходить навчання грі на електрогітарі у студії MiAvi

Насамперед варто зазначити, що кожен урок електрогітари проводиться індивідуально з учнем. Відразу при знайомстві з викладачем на першому занятті ви обумовлюєте мету навчання, стилі музики, яка подобається, та проходьте практичні вправи, які дозволяють викладачеві визначити поточний рівень підготовки.

Завдяки індивідуальному підходу до кожного учня, а також досвіду наших викладачів, які самі проводять концертну діяльність, вам не потрібно буде чекати 6 років навчання, як у звичайній музичній школі, щоб стати професійним музикантом. Вже починаючи з перших місяців навчання наші учні готуються до концертної діяльності, пробують свої сили спочатку на концертах нашої музичної школи, а згодом на різних сценічних майданчиках країни.

Уроки гри на електрогітарі під керівництвом досвідчених педагогів студії MiAvi дозволять уникнути безлічі помилок, простіше опанувати техніку та отримати необхідну базу музичної грамотності, а крім того, наші викладачі охоче поділяться поруч «фішок», корисних для сучасного виконавця. Час, проведений на уроках гри на електрогітарі в студії MiAvi стане надійною базою для вашого стрімкого музичного розвитку. Почніть будувати кар'єру музиканта зі знайомства з нами під час уроку. А якщо мріючи про сольну кар'єру рок-гітариста, ви хочете тільки почати знайомство з гітарою з нуля, то рекомендуємо звернути увагу на уроки гри на акустичній гітарі студії MiAvi. Базова підготовка та основа музичної грамоти, отримані під час навчання на акустиці, стануть надійною опорою для вашого розвитку. Для тих, хто, крім сольної гри на електрогітарі, розглядає варіанти вокального виконання, наша студія готова запропонувати уроки вокалу для гітаристів . Під час уроків з викладачем ви матимете можливість не тільки відпрацювати інструментальне виконання, але й приділити увагу постановці голосу та вокальному супроводу.

ЗАНЯТТЯ ВІД 9 РОКІВ

ОЗНАЙОМЧИЙ

4 заняття

Індивідуальни заняття

тривалість 55 хвилин
 

Чат з вчителем

Доступ до бази з партитурами

Навчимо за бажанням сольфеджіо

1300 грн

БАЗОВИЙ

8 занять

Індивідуальни заняття

тривалість 55 хвилин
 

Чат з вчителем

Доступ до бази з партитурами

Навчимо за бажанням сольфеджіо

Концертна діяльність

2100 грн

ПРОФІ

12 занять

Індивідуальни заняття

тривалість 55 хвилин
 

Чат з вчителем

Доступ до бази з партитурами

Навчимо за бажанням сольфеджіо

Концертна діяльність

2800 грн

Концертна діяльність за класом гітари у студії  MiAvi

Заняття у нашій студії - це не лише уроки в кабінеті, а й виступи, відточування своєї майстерності на практиці перед глядачами на фестивалях та концертах. Наші учні займають призові місця на фестивалях та конкурсах. Навчаються у спеціалізованих та вищих музичних закладах.

IMG_2806.PNG
IMG_0580.JPG
IMG_5160_edited.jpg

Приватна музична школа MiAvi – місце, де мрії про кар'єру музиканта стають реальністю. Не відкладайте знайомство з нами - запишіться на пробний урок саме зараз.