top of page
Вокал (2).png

ВОКАЛ

ЦЕ мистецтво співу, де голос виступає у ролі інструменту. І як ми граємо гами щодня на фортепіано, щоб мати можливість зіграти складний пасаж, так ми тренуємо наш голос на уроках вокалу! Наше головне завдання – дати ТОБІ максимум знань, тому у нас тільки приватні уроки вокалу, де ТИ зможеш отримати задоволення, розвиватися та досягати висот. 

УРОКИ ВОКАЛА У ПРИВАТНІЙ СТУДІЇ MIAVI

Студія вокалу MiAvi  - один з небагатьох навчальних закладів, в якому не просто проводять уроки вокалу, але й націлені на те, щоб розкрити ваш потенціал. Під час уроків з вокалу наші викладачі допомагають не тільки відбудувати звучання тієї чи іншої партії, але й навчать правильної постановки голосу, підберуть техніки, які підходять саме вам. Наше переконання – «співати може кожен», але щоб виступи приносили радість, потрібно працювати над голосом і робити це правильно. При правильному підході уроки вокалу – це музичні заняття, на яких ви навчитеся не лише музичної грамоти, а й співати на опорі та володіти голосом, чисто інтонувати звук, користуватися мікрофоном та підбирати мінусівки, розширіть свій діапазон та відчуєте впевненість у собі.  

НА НАШИХ ЗАНЯТТЯХ ТЕБЕ:

01.

​​Ознайомлять із поняттям вокал. Покажемо, де ти зможеш знайти мінусівки до пісень, які тобі подобаються.

04.

Працюватимуть над розвитком музичного слуху. Навчать співати на опорі та володіти твоїм голосом.

02.

Займуться над постановкою дихання. Проведуть роботу над дикцією і над чистотою інтонування.

05.

На уроках співу покажуть, як правильно користуватися мікрофоном. Займуться постановкою сценічного мовлення.  Допоможуть набути впевненості у собі.

03.

Підберуть вправи розвитку техніки спеціально під твій голос. 

06.

Ознайомлять із прийомами вокального дизайну. Розширять Твій діапазон голосу. .

Чому так важливо співати під наглядом вчителя?

Наш голосовий апарат є унікальним і ніхто не зможе досконало повторити його звучання. Голос навіть порівнюють за унікальністю з відбитками пальців. Не дарма ж, навіть є кодові замки, що відкриваються за командою твого голосу. Формування звучання відбувається при терті зв'язок один одного і що голосніше ми співаємо, говоримо, кричимо, тим більше зв'язки натягуються. І часом, щоб захистити - вони формують ущільнення, вузли інакше. Через такі вузли, надалі, зв'язки нещільно замикаються і утворюється сип при звуковидобуванні. Якщо вчасно не помітити цю проблему - то в майбутньому взагалі можна розпрощатися зі співом. Саме тому робота педагога така важлива. Він перш за все дбає про тебе і твій голосовий апарат. І вибираючи уроки вокалу в нашій музичній студії MiAvi – ТИ можеш бути впевненим, що тобі дадуть не лише круту базу, а й подбають про твоє здоров'я!

ВЧИТЕЛІ

Напрями курсів вокалу школи MiAvi 

 

Вокал – мистецтво співу, у якому голос виступає головним інструментом. Тому важливо навчитися правильно з ним поводитися. Індивідуальні уроки у вокальній студії дозволяють повною мірою розкрити можливості вашого голосу та підібрати напрямок, у якому буде максимально комфортно.

Вокальні жанри, з якими працюють наші викладачі на уроках вокалу:

  • академічний спів;

  • екстрім вокал;

  • студія естрадного вокалу.​

Як правило, на старті навчання обговорюються цілі та уподобання, після чого ви разом з викладачем підбираєте цікавий для вас та корисний для навчання репертуар, пробуєте різні вокальні напрямки.

На індивідуальних уроках вокалу студії MiAvi ми працюємо за сучасними методиками, робимо акцент на правильній постановці дихання, працюємо зі сценічною мовою та дикцією, пробуємо різні вокальні жанри та стилі, працюємо над покращенням слуху та почуттям ритму, імпровізуємо та насолоджуємося результатом.

 

Для кого підходять індивідуальні уроки вокалу студії MiAvi 

 

Заняття вокальної студії MiAvi проводяться для дітей з 5 років та дорослих. Оскільки всю програму уроків вокалу ми формуємо індивідуально, з нами комфортно розвиватись і новачкам, і підвищувати свою майстерність навіть професіоналам.

IMG_0166.jpg

У музичній студії MiAvi ми займаємось вокалом з дітьми від 5 років. І, залежно від віку, заняття з вокалу проводяться від 30 хвилин. Для самих  маленькі, викладачі музичної студії MiAvi проводять уроки співу в ігровій формі. На уроках вокалу для дітей ми робимо акцент на розвиток почуття ритму, дикцію, постановку правильного дихання. За бажанням навчаємо основ сольфеджіо. 

А ви знали, що раніше навчали вокалу після 24 років? Вважалося, що тільки після повного формування конституції тіла можна було приступати до занять з вокалу. Звичайно ж, зараз інші часи, але це є ще одним доказом, що вчитися співати - ніколи не пізно! Головне – це Ваше бажання та повна довіра наставникам музичної студії MiAvi!

IMG_9723 (1)_edited.jpg

КОНЦЕРТНА ДІЯЛЬНІСТЬ УЧНІВ СТУДІЇ MIAVI

Щоб стати справжнім артистом, будь-то навчання естрадному вокалу чи академічному співу, потрібно не лише гарно співати, а й уміти тримати себе на публіці. Тому, один із ефективних методів навчитися володіти своїми емоціями, триматися перед глядачами та відточувати при цьому свою майстерність – це, безумовно, практика «живого» виступу. Наші учні беруть активну участь у різноманітних фестивалях, концертних програмах та конкурсах, займаючи призові та почесні місця.

Де знаходиться школа вокалу ?

Приватна музична студія MiAvi наразі має два філіали в Україні: музична студія в місті Харків та в місті Полтаві. Крім уроків вокалу у нашій студії можна також займатися в класі гітари або записатися на уроки піаніно для початківців, що значно розширить ваші можливості як вокаліста.

У світі немає однакових голосів, тож звучання кожного – унікальне! Приходьте до нас – дізнайтеся, на що ви здатні, розкрийте свій потенціал разом із командою Music Studio MiAvi!

bottom of page