top of page
визитки 200 штук (1)_edited_edited_edited_edited.png
визитки 200 штук (1)_edited_edited_edited_edited.png
визитки 200 штук (1)_edited_edited_edited_edited.png
визитки 200 штук (1)_edited_edited_edited_edited.png
визитки 200 штук (1)_edited_edited_edited_edited.png

M

u

s

i

c

S

t

u

d

i

o

A

i

M

v

i

музична студія для дорослих та дітей у Харкові

5

Років школі

25000+

Занять вже провели

3395+

Учнів

14

Викладачів

А як щодо знижок?

Дизайн без названия (1).png

Знижка для студентів на усі види оффлайн абонементів

-10%

Students

Покажи картку Харків'янина та отримай знижку на оффлайн абонемент.

-5%

X-card

Знижка внутрішньопереміщенним особам на усі види оффлайн абонементів.

-5%

ВПО

Дізнатися вартість занять

Інформація відправлена!

ДАВАЙТЕ ЗНАЙОМИТИСЬ З МУЗИЧНОЮ СТУДІЄЮ MIAVI!

Музична студія MiAvi в місті Харків – це школа музики для дітей та дорослих, які не просто хочуть швидко навчитися співати чи грати на музичних інструментах, а прагнуть відчувати та любити цей вид мистецтва так само, як і ми.

 

Уроки музики в нашій студії вже більше 5-х років ведуть досвідчені педагоги, які мають свою музичну практику і володіють сучасними методиками навчання музичної науці як при роботі з початківцями, так і вже досвідченими музикантами. Завдяки тому, що наші викладачі самі виступають, дають авторські концерти та продовжують займатися саморозвитком, відвідуючи майстер-класи та вивчаючи закордонні практики, нам вдається створити атмосферу «живого» навчання. Музика – «жива» наука, яка дозволяє передати почуття та розкрити внутрішній світ, і тому, використовуючи сучасний підхід у нашій музичній студії, ми пропонуємо учням різні «фішки» та даємо можливість поринути у світ прекрасного.

В нас тільки індивідуальні заняття де 100% уваги на заняттях з вокалу, фортепіано, гри на гітарі, укулеле або сольфеджіо - приділяються учню. Тому Ви можете бути завжди впевнені, що приходячи до нашої музичної студіі в місті Харків, Ви швидко досягнете бажаного результату.

НА ПРОБНОМУ

ЗАНЯТТІ

hotpng.com-id-eesrt.png
Уроки вокалу для дорослих та дітей у місті Харків. Музична студія MiAvi

ЗА 55 ХВИЛИН:

Ми познайомимось із тобою;

Розповімо про музичні фішки, яким навчають в Америці та інших країнах; 

Ти заспіваєш або зіграєш улюблену пісню чи мелодію;

 

Дізнаєшся де можна знайти ноти або музику, так як зробити так, щоб було комфортно її виконувати;

Ми підберемо для тебе індивідуальну програму та час для продуктивних занять;

Розповімо над чим тобі потрібно працювати і за який час ти добьєшся максимального результата;

У ПОДАРУНОК -  Ти отримаєш комплекс розпівок або підручник з нотної грамоти!

hotpng.com-id-gkryo.png

Саме зараз пробне заняття лише 300 грн замість 500 грн.

(записуємо за передплатою)  

3_edited.png

Записатися на пробне заняття

Інформація відправлена!

Навчання в
Music Studio MiAvi

Ми навчаємо від 5 - 99 років! І знаємо, що розпочати вчитися ніколи не пізно! 

Вік

студент_edited.png

Ти не будеш витрачати на навчання 8 років! На першому занятті ми розповімо над чим тобі потрібно працювати і у які терміни ти досягнеш максимального результату!

Навчаємо швидко!

студент_edited.png

Ти обираєш сам! Адже ми працюємо 7 днів на тиждень із 9:00-21:00. 

Графік

студент_edited.png

МИ ГОВОРИМО НІ виконанню тих творів, які тобі не до вподоби. Адже, коли Ти вивчаєш те, що тобі подобається - Ти навчаєшся швидше!! 

На заняттях

hotpng_edited.png

Наші вчителі відвідують всілякі майстер-класи наших та зарубіжних фахівців. І практикують їхню методику, яка приведе тебе до реального результату. 

Методика

студент (1)_edited.png

У тебе трапився форс мажор, пропустив заняття, але не інформацію! Програма твого навчання створюється лише під тебе та усі заняття у нас індивідуальні.  Тому ТИ нічого не пропустиш.

Перенесення занять

студент (2)_edited.png
студент (40)_edited_edited_edited_edited.jpg

КОМАНДА СТУДІЇ MIAVI

Наші викладачі не лише теоретики, а й практики! Вони розкажуть та покажуть тобі нові тенденції, прийоми та фішки, які самі впроваджують під час своїх виступів!

Музична студія MiAvi запрошує на уроки музики

Які уроки музики можна відвідати у студії MiAvi в місті Харків?

Для дітей та дорослих у нашій студії заняття проходять за напрямками:

Для дітей музична студія MiAvi пропонує музичні заняття від 5 років. При цьому наші юні таланти вже через пару місяців навчання мають можливість представити свої досягнення на планових концертах та виступах.

Приватна музична школа для дорослих та дітей

Школа музики MiAvi для дорослих в місті Харків пропонує заняття як для початківців, тих, хто прагне лише «доторкнутися» до незвіданого, так і для тих, хто хоче підвищити свій професіоналізм, розкрити нові напрямки та можливості для себе.

Що це означає?

Щоб грати на публіці, співати на сцені чи експериментувати з різними музичними напрямками, не потрібно навчатись 8 років. Під час навчання у приватній музичній школі MiAvi програма будується під вас. Ми обговорюємо цілі на наших індивідуалних заняттях з вокалу, фортепіано, гри на гітарі, укулеле, сольфеджіо, пробуємо, оцінюємо результат та продовжуємо розвиватися далі. Вибір творів для навчання відбувається не лише з метою закріпити теоретичні знання, а й з урахуванням того, що вам подобається, дає стимул та надихає на навчання. Наше завдання – дати можливість учню відчути сили, розкрити свій талант і бути готовим до дивовижних відкриттів.

Де проходять уроки музики студії MiAvi  

В Україні навчання музиці у студії MiAvi здійснюється у двох містах - Харкові та Полтаві, а також онлайн, але на цьому ми не плануємо зупинятися. Графік занять підбирається для кожного студента індивідуально за вибраним напрямом навчання.

У музичній студії MiAvi завжди раді вашим ідеям та прагненням. Ми хочемо, щоб наші учні повною мірою осягали всю багатогранність світу музики, і наші наставники готові допомогти цьому кожному.

Instagram_Color_icon-icons.com_71811.png

МИ У INSTAGRAM

Записатися на пробне заняття

Інформація відправлена!

Популярні запитання:

З ЯКОГО ВІКУ МОЖНА ПРИВЕСТИ ДИТИНУ В МУЗИЧНУ СТУДІЮ?

Ми починаємо займатися вокалом із дітьми від 5 років, навчаємо грі на укулеле з 6 років, та грі на фортепіано та гітарі від 8 років.  

МЕНІ БІЛЬШЕ 20 РОКІВ! ЧИ МОЖУ Я ПРИЙТИ НА ЗАНЯТТЯ? ​

До нас можна прийти у будь-якому віці. головне – це Ваше бажання вчитися! Не важливо чи займалися Ви до ц

ЯК ПРОХОДИТЬ НАВЧАННЯ?

На пробному уроці наші освітяни визначать Ваш рівень підготовки. Далі ви займаєтеся за нашою навчальною програмою, яка буде підібрана саме під Вас.

ЯК МОЖНА ЗАПИСАТИСЯ В МУЗИЧНУ ШКОЛУ?

Записатися на урок співу, фортепіано  або урок гри на гітарі в Music Studio MiAvi, Ви можете у нас на сайті в розділі «Записатися», також зателефонувати нам або написати в будь-який зручний месенджер і ми підкажемо доступний час для запису. Запис ми проводимо за повною передплатою.

ЯКИЙ ГРАФІК ЗАНЯТТЯ?
Графік занять у студії вокалу – індивідуальний. Ви можете підібрати зручний для Вас час занять з вокалу, фортепіано чи гітарі з викладачем у будь-який день.

ЧИ ПРАЦЮЄМО МИ У ВИХІДНІ?

Студія вокалу працює з понеділка по неділю, але про все варто заздалегідь домовитися з адміністратором або безпосередньо з вашим учителем, оскільки час може вже бути зайнятий.

bottom of page