top of page

Уроки гри на укулелі від Music Studio MiAvi

Мрієте навчитися грати на укулелі чи просто акорди на гавайській гітарі заворожують своїми звуками? Тоді запрошуємо на уроки гавайської гітари до нашої студії. Укулеле належить до струнних гітарних інструментів, але на відміну від «старшої сестри» має лише 4 струни. Серед різновидів цього інструменту ви знайдете сопрано, концерт, тенор, баритон та бас. Причому сопрано - найменша, а бас - практично пропорційний акустичній гітарі.

У студії MiAvi ведеться навчання грі на укулелі сопрано. Це найменший різновид, який зручно возити із собою для виступів дітям та дівчатам. Така гітара легко поміститься в рюкзак і досить швидко можна навчитися грати навіть новачкам у музиці. Заняття з укулелі з нашими викладачами вже за пару місяців дадуть відмінний результат та можливість акомпанувати під час співу чи просто граючи композиції.

Записуйтесь на заняття в музичну школу MiAvi на такий незвичайний та цікавий інструмент, як укулеле. Цей інструмент особливо любимо серед вокалістів, які завжди можуть урізноманітнити свій виступ під акорди укулеле, а також серед тих, хто хоче швидко освоїти ази музики та пробувати себе під час виступів.

УКУЛЕЛЕ

Ми впевнені, ти до цього й не знав, що бувають різні види УКУЛЕЛЕ. Ти мріяв просто навчитися грати на гавайській гітарі, але на якій саме? У нашій студії ми навчимо тебе грі на укулелі сопрано.

студент (26)_edited.png

В НАС ТИ:

01.

Дізнаєшся про всі види укулеле і в чому між ними різниця. Допоможемо підібрати тобі перший інструмент.

04.

За бажанням навчимо музичної теорії складнішого рівня.

02.

Допоможемо розвинути почуття ритму та музичний слух.

05.

Навчимо прийомів і фішок, яких ти не знайдеш на YouTube!

03.

Розкажемо тобі як влаштована нотна система не лише укулеле, але й на грифі будь-якої гітари. Познайомимо тебе з нотною грамотою!

06.

Опануєш основи імпровізації, роботи над звуком.

студент (40)_edited_edited_edited_edited.jpg
IMG_5720.jpg

Михайло

ВЧИТЕЛІ

IMG_1563.HEIC

Катерина

Де проходять уроки гавайської гітари у студії MiAvi

У Харкові курси укулеле Music Studio MiAvi проводяться в центрі міста за індивідуальним графіком. Під час пробного уроку з викладачем укулеле ви обговорюєте завдання для навчання, композиції, які подобаються, рівень музичної підготовки. Після першого уроку погоджуються зручний для вас графік відвідування студії, початковий репертуар та програма навчання. Крім крутого наставника, дуже важливо, щоб ти почував себе комфортно в самому приміщенні. Адже якщо щось напружуватиме тебе при грі, ти не зможеш сконцентруватися на уроці. Тому ми хочемо, щоб ти заздалегідь побачив, як виглядає клас укулеле в Music Studio MiAvi.

Чому студія MiAvi пропонує уроки на укулелі сопрано

Навчання грі на укулелі сопрано не обмежує наших учнів надалі перейти на інший вид інструменту (концертний чи тенор). Інструменти відрізнятимуться лише розмірами та трохи звучанням (ширше за лад), але навички та принципи гри залишаться незмінними. Укулеле сопрано - найпопулярніший вид інструменту, він зручний як для початківців, так і для досвідчених артистів.

bottom of page