top of page

Уроки гри на укулелі від Music Studio MiAvi

Мрієте навчитися грати на укулелі чи просто акорди на гавайській гітарі заворожують своїми звуками? Тоді запрошуємо на уроки гавайської гітари до нашої студії. Укулеле належить до струнних гітарних інструментів, але на відміну від «старшої сестри» має лише 4 струни. Серед різновидів цього інструменту ви знайдете сопрано, концерт, тенор, баритон та бас. Причому сопрано - найменша, а бас - практично пропорційний акустичній гітарі.

У студії MiAvi ведеться навчання грі на укулелі сопрано. Це найменший різновид, який зручно возити із собою для виступів дітям та дівчатам. Така гітара легко поміститься в рюкзак і досить швидко можна навчитися грати навіть новачкам у музиці. Заняття з укулелі з нашими викладачами вже за пару місяців дадуть відмінний результат та можливість акомпанувати під час співу чи просто граючи композиції.

Записуйтесь на заняття в музичну школу MiAvi на такий незвичайний та цікавий інструмент, як укулеле. Цей інструмент особливо любимо серед вокалістів, які завжди можуть урізноманітнити свій виступ під акорди укулеле, а також серед тих, хто хоче швидко освоїти ази музики та пробувати себе під час виступів.

УКУЛЕЛЕ

Ми впевнені, ти до цього й не знав, що бувають різні види УКУЛЕЛЕ. Ти мріяв просто навчитися грати на гавайській гітарі, але на якій саме? У нашій студії ми навчимо тебе грі на укулелі сопрано.

студент (26)_edited.png

В НАС ТИ:

01.

Дізнаєшся про всі види укулеле і в чому між ними різниця. Допоможемо підібрати тобі перший інструмент.

04.

За бажанням навчимо музичної теорії складнішого рівня.

02.

Допоможемо розвинути почуття ритму та музичний слух.

05.

Навчимо прийомів і фішок, яких ти не знайдеш на YouTube!

03.

Розкажемо тобі як влаштована нотна система не лише укулеле, але й на грифі будь-якої гітари. Познайомимо тебе з нотною грамотою!

06.

Опануєш основи імпровізації, роботи над звуком.

студент (40)_edited_edited_edited_edited.jpg
IMG_3858.jpg

Володимир

ВЧИТЕЛЬ