top of page

Чому Music Studio MiAvi? 

Історія Music Studio MiAvi починається з 2019 року. Наша задача дати  якісну освіту для тих, хто тільки починає свій шлях і тим, хто робить вже не перші кроки в музичному житті! І  ми зіткнулися з тим, що у більшості інших освітніх закладів не практикують нові методики навчання, не вивчають нових напрямів. Адже музика не стоїть на місці і розвивається так само стрімко, як і техносвіт. Ми не говоримо, що старі методики не є актуальними. Ми використовуємо їх коли ти тільки починаєш свій шлях! Але надалі, ми додаємо нові методики, розповідаємо про нові прийоми та фішки! Звідки ми про них дізнаємось і знаємо як їх впроваджувати? Твої майбутні педагоги не лише теоретики, а й практики! Вони відвідують майстер-класи та відточують під час своїх виступів на сцені набуті навички, щоб надалі розповісти тобі та поділитися своїм досвідом!

На даний момент ми працюємо у двох містах Харкові та Полтаві. Наша сім'я швидко зростає, поповнюючись як новими студентами, так і новими наставниками. Кожен наш наставник - це гордість нашої студії, в чому Ти, безперечно, зможеш переконатися відвідавши уроки музики в музичній студії MiAvi. Наше головне завдання - показати тобі, на що ти здатний і ми готові розвіяти міфи про те, що не у всіх є слух і те, що співати та грати на музичних інструментах може не кожен! Єдине, про що ми тебе просимо - це довіритися нашим наставникам і бути готовим змінюватися разом з нами!

команда

КОМАНДА СТУДІЇ MIAVI

Це команда накрайщіх спеціалістів, які готові йти з тобою рука об руку від початку твого творчого шляху і до самого кінця.

Клімова
Климишена
Руденко
Паша
сергей
Гетьманска
нстя2
Денищик Аліса
Анна
Лена
міша
Яся
ЦЬома
Артем
Егор

Запишись до них на заняття та дізнайся, що твій талант немає меж!

відгуки
bottom of page