top of page

Чому Music Studio MiAvi? 

Історія Music Studio MiAvi починається з 2019 року. Наша задача дати  якісну освіту для тих, хто тільки починає свій шлях і тим, хто робить вже не перші кроки в музичному житті! І  ми зіткнулися з тим, що у більшості інших освітніх закладів не практикують нові методики навчання, не вивчають нових напрямів. Адже музика не стоїть на місці і розвивається так само стрімко, як і техносвіт. Ми не говоримо, що старі методики не є актуальними. Ми використовуємо їх коли ти тільки починаєш свій шлях! Але надалі, ми додаємо нові методики, розповідаємо про нові прийоми та фішки! Звідки ми про них дізнаємось і знаємо як їх впроваджувати? Твої майбутні педагоги не лише теоретики, а й практики! Вони відвідують майстер-класи та відточують під час своїх виступів на сцені набуті навички, щоб надалі розповісти тобі та поділитися своїм досвідом!

На даний момент ми працюємо у двох містах Харкові та Полтаві. Наша сім'я швидко зростає, поповнюючись як новими студентами, так і новими наставниками. Кожен наш наставник - це гордість нашої студії, в чому Ти, безперечно, зможеш переконатися відвідавши уроки музики в музичній студії MiAvi. Наше головне завдання - показати тобі, на що ти здатний і ми готові розвіяти міфи про те, що не у всіх є слух і те, що співати та грати на музичних інструментах може не кожен! Єдине, про що ми тебе просимо - це довіритися нашим наставникам і бути готовим змінюватися разом з нами!

команда

КОМАНДА СТУДІЇ MIAVI

Це команда накрайщіх спеціалістів, які готові йти з тобою рука об руку від початку твого творчого шляху і до самого кінця.

Климишена
Руденко
Паша
Корецький
Клімова
Гетьманска
оля
Денищик Аліса
Вова
Антон

Запишись до них на заняття та дізнайся, що твій талант немає меж!

bottom of page