top of page

Акустика

Мрієш навчитися грати але ні як не можеш наважитися ?  Може, ти хочеш зробити подарунок близьким і здивувати новим навичкою? Або ж на носі у тебе іспит, а ти ще не підготувався до нього ?
Якщо ти відповів хоча б один раз ТАК, то тобі точно до нас! 

студент (48)_edited.png

Уроки гри на акустичній гітарі у музичній студії MiAvi

Якщо вас зачаровує звучання гітари при прослуховуванні рок-музики, класичних композиціях та поп-творах, починати знайомство з цим інструментом найкраще у класі акустичної гітари. Це універсальний інструмент, гра на якому цілком дозволить самовиразитися та спробувати різні музичні стилі згодом.

Особливості курсів гітари у студії MiAvi

Уроки акустичної гітари у студії MiAvi – це індивідуальний підхід та програма для кожного студента. Вже під час пробного уроку наш викладач обговорює з вами мету навчання, музичні уподобання, а також визначає рівень базової музичної підготовки.

На уроках з гри на гітарі ви навчитеся новим прийомам і «фішкам», які не знайти на YouTube , дізнаєтесь пристрій нотної системи на грифі будь-якої гітари, оволодієте основами імпровізації та зможете грати за допомогою найпопулярніших технік гри на цьому виді музичного інструменту. Нам є що запропонувати навіть тим, хто просто хоче поглибити знання музичної грамоти. Наші викладачі не лише мають досвіду у навчанні юних музикантів, але також продовжують власну концертну діяльність, відвідують майстер-класи провідних світових виконавців. Тому нам є чим поділитися з нашими учнями, записуйтесь на пробний урок гри на акустичній гітарі та почнемо подорож у світ музики разом.

В НАС ТИ:

01.

 Зможеш вчитися як на акустичній так та на електрогітарі!  Чи хочеш навчитися грати одночасно на обох?  

04.

Навчимо новим прийомам та фішкам, яких ти не знайдеш на YouTube! 

02.

Дізнаєшся, як влаштована нотна система на грифі будь-якої гітари.

05.

Будеш грати музику різних стилів. Від попси до джазу, металу та року. Опануєш основи імпровізації, роботи над звуком.

03.

За бажанням навчимо музичної теорії складнішого рівня. 

06.

Зможеш грати найпопулярніші техніки ігор на електро та акустичній гітарі .

студент (40)_edited_edited_edited_edited.jpg

ВЧИТЕЛІ

IMG_2323.JPG

Павло Середа

photo_2024-02-04 22.37.00.jpeg

Артем Балюк

IMG_20231113_135908_608.jpg

Сергій Брекало

IMG_5720.jpg

Каніщев Михайло

Курси гри на гітарі школи MiAvi відрізняються від програми державних музичних шкіл наступним:

  • індивідуальна програма навчання та твори, які подобаються учню;

  • не потрібно чекати 6 - 8 років навчання, щоб упевнено виступати на сцені;

  • навчаємо грі на гітарі дітей та дорослих;

  • заняття для початківців та для музикантів, що розвиваються;

  • виступи на сцені з практикуючими виконавцями вже через кілька місяців занять.

У нас ви зможете отримати якісну музичну освіту та навчитися впевнено грати на гітарі. Записуйтесь на пробний урок гри на гітарі та наблизьте реалізацію мрії.

КОНЦЕРТНА ДІЯЛЬНІСТЬ СТУДІЇ MIAVI

Заняття у нашій студії - це не лише уроки в кабінеті, а й виступи, відточування своєї майстерності на практиці перед глядачами на фестивалях та концертах. Наші учні займають призові місця на фестивалях та конкурсах. Навчаються у спеціалізованих та вищих музичних закладах. 

Де проводяться курси акустичної гітари школи MiAvi

Уроки акустичної гітари музичної студії MiAvi проводяться онлайн та у двох філіялах в Україні. Під час занять класи оснащені всім потрібним обладнанням для вашого комфорту. У нас ви можете пройти навчання як на акустичній гітарі, так і записатися на уроки електрогітари . Для тих, хто бачить своє майбутнє не тільки виключно як гітариста та планує вокальний супровід, пропонуємо також записатися на пробний урок з вокалу для гітаристів . Такий підхід дозволить швидше прокачати навички виступів, постановки голосу і наблизить ваш сольний дебют як професійного музиканта.

bottom of page