top of page

Фортепіано

Як і на будь-якому нашому уроці, завжди початок буде з розминки! Ти гратимеш гами,
(надалі ти з ними познайомишся), педагог стежитиме за твоєю поставою і так, можливо, спочатку тобі це може здатися нудним. Але тобі варто дати шанс цьому інструменту! Коли ти зможеш зіграти свій перший твір від початку до кінця, ти вже не зможеш зупинитися! Ми навчимо тебе імпровізувати, складати власні твори! 

korg-pa1000_edited_edited.png

Уроки гри на фортепіано у школі MiAvi

 

Навчання грі на фортепіано можливе у будь-якому віці! Приватна музична школа MiAvi запрошує на уроки фортепіано у Харкові дітей та дорослих, новачків та учнів вже з наявною базовою підготовкою. Пориньте у дивовижний світ музики разом з нашими досвідченими педагогами! Відчуйте, що грати на піаніно може кожен, хто має бажання та натхнення.

Проводимо уроки гри на піаніно, виконуючи твори улюблених композиторів

Фортепіано – унікальний інструмент, завдяки якому можна передати звучання навіть цілого оркестру. Музика, що пестить уяву своїми фарбами і мелодійністю, при вмілому виконанні здатна виразити всі почуття та емоції. Викладачі музичної школи MiAvi люблять свій предмет та допоможуть вам відчути всю багатогранність цього інструменту. Курси гри на піаніно ведуть практикуючі музиканти, які продовжують власну концертну діяльність та навчать не лише традиційним прийомам гри, але і покажуть «фішки», які допоможуть на виступах.

Оскільки всі уроки гри на фортепіано індивідуальні, програма навчання формується під кожного учня. Для програми навчання наші викладачі обирають твори не лише з метою відпрацювати ті чи інші технічні навички, а й з урахуванням ваших музичних уподобань. Музика, яку ви граєте і на якій навчаєтеся, повинна вам подобатися, саме це дає стимул та покращує ефект навчання.

ПІСЛЯ НАШИХ УРОКІВ ТИ ДІЗНАЄШСЯ:

01.

Що таке фортепіано. Де знайти ноти для гри?

04.

Розкажемо і простежимо за твоєю  постановкою рук і поставою під час гри на фортепіано.

02.

Допоможемо розвинути почуття ритму, музичний слух.

05.

Ми навчимо тебе вільно читати з аркуша. Ти зможеш акомпанувати собі чи своїм друзям.

03.

Навчимо тебе нотної грамоти. 

06.

Надалі ти зможеш імпровізувати та підбирати мелодії на слух. Грати твори різних стилів.

Як проходять заняття на фортепіано у студії MiAvi

Під час пробного уроку наш викладач обговорює з вами завдання та уподобання, визначать рівень наявної підготовки та вже на підставі цього спланує програму навчання.

Під час занять ми приділяємо увагу не тільки техніці гри на інструменті, але і працюємо над розвитком почуття ритму та музичного слуху, займаємося постановкою рук та правильної постави, вчимося вільно читати з аркуша та акомпанувати під час виконання пісень, освоюємо музичну грамоту та основи імпровізації. Під час навчання грі на фортепіано наші учні працюють з творами різних стилів, часів та напрямків, підбираючи для себе близькі за духом композиції.

студент (40)_edited_edited_edited_edited.jpg

ВЧИТЕЛЬ

IMG_2932.jpg

Руденко Анастасія 

IMG_2936.jpg

Аліса Денищик

IMG_0845.heic

Ангеліна Клімова

IMG_2617.jpg

Гетьманська Альона

У нашій студії навчають грі на фортепіано від 9 років.
Все починається з твого бажання!

Хто може навчатися в школі гри на фортепіано ?

У музичній студії MiAvi навчання фортепіано можливе з нуля, але також ми працюємо і з досвідченими піаністами. На уроки гри на фортепіано можна записатися як дітям, починаючи з 6 років, так і дорослим.

З варіантами навчання у класі фортепіано для дітей від 5 років можемо запропонувати на окремій сторінці нашого сайту. Заняття для маленьких дітей проводяться у більш ігровій формі та містять загальні елементи на розвиток почуття ритму, слуху, підготовки дитини до гри на інструменті. Курси фортепіано для дорослих у музичній студії MiAvi проходять з чіткішою постановкою цілей, з урахуванням більш конкретних музичних уподобань.

УРОКИ У МУЗИЧНІЙ СТУДІЇ MIAVI

Заняття у нашій студії - це не лише уроки в кабінеті, а й виступи, відточування своєї майстерності на практиці перед глядачами на фестивалях та концертах. Наші учні займають призові місця на фестивалях та конкурсах. Навчаються у спеціалізованих та вищих музичних закладах. 

Де проходять заняття гри на фортепіано?

Запрошуємо на уроки фортепіано дітей та дорослих, новачків та учнів вже з наявною базовою підготовкою. Пориньте у дивовижний світ музики разом з нашими досвідченими педагогами! Відчуйте, що грати на піаніно може кожен учень, що має бажання.

Заняття в приватній музичній школі MiAvi  проводяться у двох філіях і, крім класу фортепіано, також до нас можна записатися на заняття з: вокалу, гітарі або укулеле на пробний урок і нехай музика заграє всіма барвами!

bottom of page