top of page

Фортепіано для дітей

Як і на будь-якому нашому уроці, завжди початок буде з розминки! Ми гратимемо гами, педагог стежитиме за поставою і так, можливо спочатку це може здатися нудним. Але варто дати шанс цьому інструменту! Коли Ви зможете зіграти свій перший твір від початку до кінця, то вже не зможете зупинитися! Ми навчимо імпровізувати, складати власні твори! 

студент (22)_edited_edited.png

Уроки фортепіано для дітей у приватній музичній школі MiAvi

Запрошуємо дітей та підлітків на уроки фортепіано для початківців. Дайте можливість дитині поринути у чарівний світ музики. Навчання дітей грі на фортепіано проводиться досвідченими педагогами, які знають вікові особливості та використовують сучасні методики освіти на своїх уроках. Наші педагоги досвідчені музиканти, які окрім викладацької діяльності продовжують концертну кар'єру, тому вони мають чим поділитися з вашою дитиною і допомогти їй досягти музичних вершин.

З якого віку проводяться уроки гри на піаніно для дітей у студії MiAvi

Повноцінні дитячі курси фортепіано у студії MiAvi практикуються для дітей з 6 років. Для малюків молодшого віку ми пропонуємо вокальну освіту для дітей з 5 років, де заняття коротші, мають більше елементів в ігровій формі, а знайомство з музичною грамотою проводиться завдяки різнім вправам для голосу. Такі заняття для 5 літніх малюків сприяють розвитку слуху та ритму, що згодом допомагає під час занять фортепіано з дітьми.

У нашій студії можна записатися до викладачів, які мають спеціалізацію не лише фортепіано, а й вокалу. Це дозволить спланувати програму навчання для дитини 5 років таким чином, щоб врахувати вікові особливості та отримати гарний результат.

ПІСЛЯ НАШИХ УРОКІВ ТИ ДІЗНАЄШСЯ:

01.

Що таке фортепіано? Де знайти ноти для гри?

04.

Розповімо і простежимо за твоєю  постановкою рук та поставою під час гри на фортепіано.

02.

Допоможемо розвинути почуття ритму, музичний слух.

05.

Ми навчимо тебе вільно читати з аркуша.  Ти зможеш акомпанувати собі чи своїм друзям.

03.

Навчимо тебе нотної грамоти. 

06.

Надалі ти зможеш імпровізувати та підбирати мелодії на слух. Грати твори різних стилів.

студент (40)_edited_edited_edited_edited.jpg
IMG_2932.jpg

Анастасія Руденко

ВЧИТЕЛІ

IMG_0845.heic

Ангеліна Клімова

IMG_1285.JPG

Гетьманська Альона

IMG_4668.HEIC

Анна Цьома

Уроки фортепіано для дітей у приватній музичній школі MiAvi

Заняття у нашій студії - це не лише уроки в кабінеті, а й виступи, відточування своєї майстерності на практиці перед глядачами на фестивалях та концертах. Наші учні займають призові місця на фестивалях та конкурсах. Навчаються у спеціалізованих та вищих музичних закладах.

Концертна діяльність під час навчання дітей грі на фортепіано

Навіть при проходженні уроків на піаніно для початківців ми плануємо навчання так, щоб дитина мала можливість показати свої досягнення під час показових звітних концертів нашої школи. Для хлопців, які вже навчилися справлятися зі своїми емоціями та мають уже певний рівень виконання, ми також пропонуємо участь у фестивалях та конкурсах різного рівня. Виступаючи на концертних майданчиках України, наші юні таланти мають чудові здобутки.

Крім уроків для дітей у нас можна записатися на заняття з фортепіано для дорослих . Оскільки вся програма будується індивідуально, у нас також можливе навчання дорослих будь-якого віку та з будь-яким рівнем підготовки. Крім уроків фортепіано в приватній музичній школі MiAvi можуть запропонувати вам і вашій дитині заняття за класами: вокалу, гітари або укулеле .

bottom of page