top of page

В

О

К

А

Л

для дітей від 5 до 16 років

Уроки вокалу для дітей у приватній музичній школі MiAvi

Музична студія запрошує дітей від 5 років на навчання до дитячої школи вокалу. Уроки співу для дитини – це завжди радість та гарантія розвитку здорової, гармонійної особистості. Досвідчені освітяни студії MiAvi , які самі активно ведуть концертну діяльність, допоможуть дитині розкрити свій талант. Навчання вокалу з нуля, як правило, проводиться для малюків 5-6 років, але часто до нас у студію приходять і старші хлопці, які в підлітковому віці прагнуть розкрити свій талант, подолати страхи перед сценою або мріють про виступи.

 

Уроки співу для дітей – це можливість розвивати слух та почуття ритму, отримати впевненість у собі та навчитися правильно тримати себе на сцені. Заняття вокалом з дітьми проводяться в ігровій формі, вправи на вироблення дикції, постановку правильного дихання, знання основ музичної грамоти дають можливість нашим юним учням отримати надійну основу для подальшої вокальної кар'єри.  Для підлітків старше 17 років уроки вокалу проводяться вже за програмою для дорослих, що дозволить врахувати вікові та психологічні особливості учня.

студент (53)_edited.png

НА НАШИХ ЗАНЯТТЯХ:

01.

Проводитимуть уроки в ігровій формі та підберуть оптимальну тривалість заняття (залежно від віку).

04.

Працюватимуть над розвитком музичного слуху. Навчать співати на опорі та володіти твоїм голосом.

02.

Займуться над постановкою правильного дихання. Проведуть роботу над дикцією та над чистотою інтонування.

05.

Навчимо роботі з професійним обладнанням.

03.

Навчимо, як треба триматися сцені, братимеш участь у всіляких фестивалях та конкурсах.

06.

Ознайомлять із прийомами вокального дизайну. Розширять Твій діапазон голосу.

студент (40)_edited_edited_edited_edited.jpg

Викладачі

КОНЦЕРТНА ДІЯЛЬНІСТЬ СТУДІЇ MIAVI

Заняття у вокальній студії - це не лише уроки в кабінеті, а й виступи, відточування своєї майстерності на практиці перед глядачами на фестивалях та концертах. Наші учні займають призові місця на фестивалях та конкурсах. Навчаються у спеціалізованих та вищих музичних закладах. 

В Україні студія вокалу для дітей та дорослих  MiAvi проводить заняття у двох філіях: в Харкові та Полтаві. Також, якщо з якихось причин ви не можете займатися на студії, наші викладачі готові запропонувати уроки вокалу для дітей та дорослих онлайн . Вартість таких занять та їх особливості ви можете уточнити у адміністраторів за вказаними контактами або на окремій сторінці нашого сайту.

Чекаємо на вас і ваших дітей у Music Studio MiAvi – розкрийте радість співу для себе!

bottom of page