top of page

для дорослих від 17 років

студент (28)_edited.png

В

О

К

А

Л

Курси вокалу для дорослих у музичній студії MiAvi

Для дорослих у студії вокалу MiAvi завжди «відчинені двері», тут допоможуть здійснитись давній мрії, знайти свій стиль та відчути радість виходу на сцену. У нашій школі ми практикуємо лише індивідуальні уроки вокалу, тому що вважаємо, що це найефективніший спосіб досягнення швидкого та високого результату.

Робота із дорослими учнями значно відрізняється від постановки голосу у дітей. Як правило, дорослі вже мають свої музичні уподобання, бачать себе в тому чи іншому сценічному образі і, безумовно, все це необхідно враховувати в побудові програми навчання.

Цікаво, що раніше навчання вокалу розпочиналося виключно після 24 років, оскільки саме до цього віку завершується формування конституції тіла та можна було працювати над постановкою голосу. Безумовно, з того часу пройшло багато часу, а техніки роботи з голосів просунулися далеко вперед. Тому курси вокалу для дорослих у нашій студії насамперед націлені на те, щоб допомогти вам розкрити ваші таланти. Досвід та знання наших наставників, ваш голос та бажання працювати над собою дають чудовий результат. Багато наших студентів, навіть ті, хто не мав зовсім музичної освіти і прийшов до нас на приватні заняття зі співу у музичній школі, зараз активно ведуть успішну концертну діяльність.

НА НАШИХ УРОКАХ ТЕБЕ:

01.

Ознайомлять з поняттям вокал. Покажемо, де ти зможеш знайти мінусівки до пісень, які тобі подобаються.

04.

Працюватимуть над розвитком музичного слуху. Навчать співати на опорі та володіти твоїм голосом.

02.

Займуться над постановкою правильного дихання. Проведуть роботу над дикцією та над чистотою інтонування.

05.

На уроках співу покажуть, як правильно користуватися мікрофоном. Займуться постановкою сценічного мовлення. Допоможуть набути впевненості у собі.

03.

Підберуть вправи розвитку техніки спеціально під твій голос.

06.

Ознайомлять із прийомами вокального дизайну. Розширять Твій діапазон голосу.

ВЧИТЕЛІ

Заняття з естрадного вокалу для дорослих старше 18 років у Music Studio MiAvi проходить за таким принципом:

  • Для початку необхідно вибрати викладача на сайті або скористатися рекомендацією адміністратора, залежно від бажаного часу та вибору філії він зможе запропонувати відповідний варіант.

  • При навчанні співу з нуля на пробному уроці-знайомстві з викладачем потрібно розповісти про свої побажання та можливі страхи, а також разом сформувати цілі на навчання. Під час практичної частини уроку, коли ви разом з викладачем виконуєте ряд спеціальних вправ, викладач знайомиться з вашим базовим рівнем і висловлює свої рекомендації щодо етапів розвитку для досягнення мети.

  • Уроки співу для початківців та дорослих у нас завжди відбуваються у форматі діалогу та індивідуального підходу. Ми обговорюємо репертуар та стилі, графік відвідувань предметів приватної музичної школи, інтенсивність занять та оцінку результатів.

Якщо після пробного заняття у вас є бажання почути думку різних фахівців, у школі вокалу MiAvi для дорослих також готові запропонувати такий варіант. Усі педагоги нашої студії практикуючі вокалісти, які продовжують концертно-фестивальну діяльність, тому вони з радістю поділяться з вами різними «фішками», допоможуть прикрасити та урізноманітнити техніку виконання. Багато наших учнів на початковому етапі зовсім не мали музичної освіти, але завдяки професійній підтримці та турботі наших викладачів вони тепер ефектно сяють на різних концертних майданчиках України. Не відкладайте, наблизьте здійснення своєї мрії та запишіться на пробне заняття-знайомство в Music Studio MiAvi.

КОНЦЕРТНА ДІЯЛЬНІСТЬ СТУДІЇ MIAVI

Заняття у нашій студії - це не лише уроки в кабінеті, а й виступи, відточування своєї майстерності на практиці перед глядачами на фестивалях та концертах. Наші учні займають призові місця на фестивалях та конкурсах. Навчаються у спеціалізованих та вищих музичних закладах. Приходь до нас і дізнайся,  на що ти здатен. Команда Music Studio MiAvi чекає на тебе!

Для тих, хто через якісь причини не може відвідувати заняття співу в студії, наші педагоги розробили та успішно проводять онлайн заняття для дорослих . Школа естрадного вокалу MiAvi відкриває свої «двері» для дітей та дорослих. Чекаємо на вас на заняттях і у вас обов'язково все вийде!

bottom of page